O firmie

Dążenie do połączenia estetyki i świadomej kosztów funkcjonalności powoduje, że system sufitów chłodząco-grzewczych staje się coraz bardziej popularny na terenie Polski.

W celu rozpowszechniania systemów sufitów chłodząco-grzewczych na runku polskim, powstała firma COOL COMFORT Sp. z o.o. Założyciele COOL COMFORT Sp. z o.o. doświadczenie w dziedzinie montażu sufitów chłodząco - grzewczych zdobywali na terenie Niemiec. Tam w 2005 r. powstała firma GOS GbR Inhaber Olszewski & Partner, która jest wykonawcą sufitów chodząco-grzewczych dla firm, w których priorytetami są wygoda i komfort.

Zrealizowaliśmy projekty dla największych koncernów, w tym m.in.: Porsche, Mercedes Benz, Deutsche Telekom, VR Bank, JTI Polska i wiele innych. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję wysokiej jakości robót oraz terminowości realizacji projektów. Współpracujemy z niemieckimi producentami sufitów chłodząco - grzewczych marki Thermolution GmbH, Peuckert GmbH, Zent Frenger Energy Solutions, Ecker Heiz & Kühlflechen Systeme. Wspólpraca z ww. producentami pozwala w pełni wykorzystać wszystkie możliwości techniczne i organizacyjne, a jednocześnie dostosować oferty dla najbardziej wymagającego inwestora.

Wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie uzyskane na rynku niemieckim mamy zaszczyt zaprezentować produkt, który jest wyrazem prestiżu i przenosi nas w sfery komfortu i luksusu. Pozwala w przyjemnym i cichym otoczeniu załatwić nawet niemożliwe, daje radość z pracy w biurze i przybliża do Europy Zachodniej. Pozwala zachować zimną krew i chłodny umysł w najważniejszych negocjacjach. Jest niewidoczny, niesłyszalny, ale wyczuwalny zawsze wtedy, gdy jest potrzebny.