Partnerzy

Naszymi partnerami są czołowi producenci w dziedzinie sufitów chłodząco – grzewczych. Jako partnerzy biznesowi stawiamy sobie za cel spopularyzowanie na rynku polskim systemów sufitów chłodząco-grzewczych. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia z wysoko wyspecjalizowaną technologią wiodących marek na rynku niemieckim możemy podjąć się realizacji prestiżowych inwestycji w całej Polsce.

Thermlution GmbH

Firma Thermlution powstała w 2004 roku i w dniu dzisiejszym jest jedną z wiodących marek na rynku niemieckim w produkcji systemów sufitów chłodząco-grzewczych. Jej założycielami są Ojciec i Syn Klaus Ferl i Jörg Ferl. W roku 1989 Klaus Ferl jako mgr. inż. miał znaczący wkład przy projekcie i budowie pierwszego sufitu chłodząco-grzewczego w Niemczech. Celem firmy Thermlution jest rozwój, projektowanie oraz dystrybucja własnych systemów sufitów chłodząco – grzewczych.

PEUCKERT GmbH

PEUCKERT jest międzynarodową firmą, której początki sięgają roku 1971. Na rynku niemieckim Firma posiada długoletnie doświadczenia w produkcji i montażu sufitów chłodząco – grzewczych, dzięki czemu zapewnienia wysoką jakość. Szereg testów wykonanych na własnych produktach w instytutach badawczych, daje gwarancje funkcjonalności i korzyść z posiadania systemów sufitów chłodzaco -grzewczych Firmy PEUCKERT GmbH. Producent posiada Certyfikat zarządzania jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2000 w zakresie generalnego wykonawstwa sufitów chłodzących.

ZENT FRENGER ENERGY SOLUTIONS- UPONOR

ZENT-FRENGER jest dostawcą między innymi technologii sufitów chłodząco - grzewczych oraz pomp ciepła. Wspólnie z firmą UPONOR jest obecny na międzynarodowym rynku. Przedsiębiorstwo jest wiodącym światowym dostawcą ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego dla budynków publicznych, przemysłowych, biurowych oraz usługowo-handlowych. Produkty dedykowane są budynkom nowym i modernizowanym. Firma zapewnia wsparcie na każdym etapie inwestycji – od projektu, przez montaż, po odbiór.

ECKER HEIZ & KÜHLFLECHEN SYSTEME

Firma ECKER rozpoczęła swoją międzynarodową działalność w 1996 roku Na początku w branży ogrzewania, systemów napowietrzających oraz sanitarnych. W kolejnych latach działalność rozszerzona została o produkcję chłodzenia połączonego z ogrzewaniem. Dzięki własnej produkcji przy kształtowaniu rur miedzianych oraz własnemu systemowi sufitów promieniujących firma zrealizowała wiele projektów w Niemczech i Europie Zachodniej. ECKER HEIZ & KÜHLFLECHEN SYSTEME posiada certyfikat DIN EN ISO 9001/2008.