Usługi

Nasza praca to nasza pasja. Dostarczamy to co lubimy najbardziej – ciepło gdy jest zimno, zimno gdy jest gorąco.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem sufitów chłodząco – grzewczych w najnowszych i sprawdzonych technologiach. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyte na wymagającym niemieckim rynku gwarantuje wysoki poziom usług, a co za tym idzie satysfakcję klienta.

Zaufało nam wiele znanych niemieckich firm, dla których świadczyliśmy usługi w zakresie montażu systemów sufitów chłodząco – grzewczych.

Zmotywowani do dalszego rozwoju podjęliśmy decyzję o ekspansji na rynek Polski. W tym celu powstała firma COOL COMFORT Sp. z o.o.

Oferujemy wszechstronne, sprawdzone systemy ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. Usługi dedykowane są budynkom nowym i modernizowanym, w każdej kategorii, począwszy od obiektów biurowych, przez banki, aż po hale przemysłowe i sportowe. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji – od projektu do montażu. Dzięki współpracy z niemieckimi producentami, w tym m.in.: Thermolution GmbH, Peuckert GmbH, Zent Frenger Energy Solutions, Ecker Heiz & Kühlflechen Systeme tworzymy miejsca, w których praca staje się przyjemnością.

Szybkość, wydajność energetyczna i wolność architektoniczna to cechy nowoczesnej technologii w systemach chodząco – grzewczych. Ten wydajny system sufitowego ogrzewania i chłodzenia harmonijnie wtapia się w architekturę pomieszczenia.

Wszystkich partnerów biznesowych traktujemy jednakowo uczciwie i proponujemy zadawalające dla obu stron warunki handlowe.

Produkty